logo
Людям з порушенням зору

Промоція

Місцеві пам'ятки

1

Видання «Мандруємо Луганщиною. Історія про наш край, видатних людей, його флору та фауну»

Посилання на завантаження https://cutt.ly/chU9tBf
Читати далі
2

Кремінський районний краєзнавчий музей

Музей розташовано у м. Кремінна Луганської області. Заснований 1966 року. Має близько 9 тисяч експонатів — пам'яток і предметів історії, археології, природознавства, етнографії і культури.
Читати далі
3

Cквер біля будівлі Ivonin Park (м. Сєвєродонецьк)

Відкритий міський сквер біля будівлі Ivonin Park (м. Сєвєродонецьк) має багато цікавинок: Михайло Івонін зазначає: «Навколо будівлі була закрита територія, з усіх боків паркан. Але це красиве місце, і в мене зʼявилась ідея зробити тут відкритий міський сквер.
Читати далі
4

Святомикольський Храм у селі Тарасівка (Троїцький район)

В Святомикольському Храмі у селі Тарасівка вже 200 років правлять служби та молять Бога про захист, урожай та добре здоров'я.
Читати далі
5

Троїцький історико-краєзнавчий музей «Витоки»

Троїцький історико-краєзнавчий музей «Витоки» Луганської області було створено у 2016 році. Музей пишається етнографічною залою та залою «Природа рідного краю».
Читати далі
6.1

Пам’ятник Чиполіно

У центрі селища Марківка в сквері «Казка» встановлено памʼятник Чиполіно, як символ цибулі, якою Марківський край славиться ще з давніх часів.
Читати далі
7

«Автентичні пісні села Цілуйкове»

Історія пісень нашого краю тісно пов'язана саме з виникненням села. Основу жителів села, яке було засноване в ХVІІІ столітті, складали переселенці з різних областей. Історія пісень нашого краю тісно пов'язана саме з виникненням села. Основу жителів села, яке було засноване в ХVІІІ столітті, складали пересел ...
Читати далі
8

Промоційна цікавинка з символами області

У смт Новоайдар у парку «Сосновий» встановлено дерев’яні фігури бабаків та крокодила Заслуженого майстра народної творчості України Олександра Романенка (с. Гречишкіне) у рамках проєкту «Створення креативного простору для розвитку та проведення дозвілля у парку «Сосновий».
Читати далі
9

Мініканьйон під Лисичанськом

Одне із найулюбленіших місць місцевих мешканців 2020 року для фото- та відеозйомки з унікальними пейзажами.
Читати далі
10

"Лошадкін дім", м. Кремінна

Тут ви можете здійснити лісові прогулянки на конях, пройти уроки верхової їзди, зробити фотосесії на конях. Сім років тому Борис СЕМИВОЛОС створив у Кремінній на Луганщині конюшню «Лошадкін дім», аби діти з малозабезпечених сімей могли безоплатно займатися верховою їздою. Наразі тут пропонують кінний ...
Читати далі

Поділитися: