logo
Людям з порушенням зору

Промоція

UkraineNOW

UkraineNow1

Здобутки бренду України UKRAINE NOW

Ukraine NOW – бренд України, розроблений креативною компанією Banda Agency та схвалений Урядом 10 травня 2018 року.

Мета брендингу – сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити туристичний потенціал.

Бренд UkraineNOW є повністю відкритим для використання в усіх сферах за умови дотримання затверджених Урядом технічних стандартів. Це, зокрема, друковані матеріали, соціальні мережі, радіо, телебачення, зовнішня реклама, транспорт, сувенірна продукція. Допускається використання логотипа з державною символікою.

Більше про здобутки, активності бренду у 2020 році та про плани на 2021 рік можна дізнатись в розробленій Департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА інформаційній довідці.

Україна – це ЗАРАЗ! Тож, промотуймо нашу країну ЗАРАЗ, оскільки українці та українки – найкращі амбасадори бренду України.

Успіхи бренду:

На міжнародній арені Ukraine Now гучно заявив про себе майже одразу після презентації. Єдиний бренд України, розроблений агенцією Banda, отримав одну з найбільш престижних премій у сфері дизайну - Red Dot Design Award у категорії Corporate Identy. Більше того, єдиний бренд Ukraine Now увійшов до підбірки найкращих зразків та трендів дизайну логотипів за версією авторитетного сайту Fast Company.
Також Ukraine Now визнано переможцем у номінації "Ребрендинг року: змінюйся або йди додому" за версією X-Ray Marketing Awards 2018.  Крім того, друге місце бренд посів у номінації "Революція комунікацій". X-Ray Marketing Award - це щорічна премія, де кращі маркетинг-команди та кампанії України визначаються шляхом голосування.

Ukraine Now у 2020 році:

Бренд Ukraine Now протягом року проводив промоційні вікторини та флешмоби з метою популяризації України та її потенціалу, один з таких заходів - флешмоб "Мандруй Україною". Під час заходу дописувачі ділилися фото з наймальовничіх куточків України. У день Незалежності Володимир Зеленський закликав світову спільноту до всебічного партнерства з Україною.

Правила участі

  • записати ролик тривалістю до однієї хвилини, у якому поділитися своїми успіхами, розказати та показати, що означає саме для тебе бути українцем і як змінюєш життя країни на краще;
  • розмістити відео на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook и Instagram або надіслати на адресу: ukrainenow.videos@gmail.com;
  • у дописі тегнути сторінку @UkraineNOW;
  • поставити хештег #IamUkraineNow;
  • поставити "лайк" допису про конкурс та підписатися на сторінку @UkraineNOW.

Надіслати відеоролики для участі в конкурсі можна до 1 березня 2021 року. За результатами конкурсу журі обере 10 переможців. Вони отримають можливість зустрітися та поспілкуватися на найважливіші теми з Президентом у день 30-ї річниці незалежності України.

Travel and Enjoy Ukraine Now

What it is like to be in Ukraine?

Ukraine is a beautiful, undiscovered and diverse country. Unique and authentic. With delicious cuisine, intriguing culture and marvelous nature. Ukraine is full of contrasts and hidden discoveries.

Ukraine is the country that will impress you a lot. Feel it. Fall in love with Ukraine. Be inspired, travel to Ukraine Now. Enjoy Ukraine Now.

This video is one of the projects made by JC Travel Ukraine, for promotion of tourism attraction of Ukraine all over the world. JC Travel Ukraine is a local tour operator, DMC that shows and opens Ukraine for foreign guests.

Ukraine Now, відео агенції "Банда" (19 червня 2018, XIV УМФ)
Україна перезавантажує бренд Ukraine NOW
Ukraine NOW: Innovation and Opportunity (in English)
Дата оновлення 02.04.2021

Поділитися: