logo
Людям з порушенням зору

Чому Луганська область?

Інвестиційне відео Луганської області

Інвестиційні, промоційні та презентаційно-інформаційні ролики мають на меті сприяння укріпленню позитивного іміджу серед потенційних ділових кіл, розширенню географії країн-партнерів, усуненню інформаційних факторів з негативного сприйняття Луганщини зарубіжним бізнес-співтовариством, а також наголошує на тому, що регіон дійсно є привабливим та перспективним.

Луганщина - гостинний край великих можливостей

Луганщина - область, що сміливо приймає виклики сьогодення, адже це край з величезним потенціалом! Історія регіону, географічне положення, здобутки минулих років, працьовитість населення сприяють впевненому руху тільки вперед. Наш виклик - це створення сучасних високотехнологічних підприємств в регіоні. Луганшина обрала стратегію смарт- спеціалізації на основі відповідних виробництв, інфраструктури та співпраці з релевантними установами.

Час для інвестицій

Чи знали ви, що Луганська область є частиною міжнародного коридору, який з'єднує країни Азії з Азербайджаном, Грузією, Україною, Білоруссю та Литвою? Ви коли-небудь думали про Луганськ як про регіон, що має доступ до трьох морів? Регіон вдосконалює логістику, щоб надати додатковий приріст своїм 22 000 МСП, які забезпечують робочі місця більш ніж 100 000 осіб. Дізнайтеся більше цікавих економічних фактів про Луганську область у відео.

Луганщина - світанок України

Луганщина - світанок України. Нескорена та відроджена. Луганщина - це регіон можливостей. Влада та бізнес області готові до співпраці, адже вже сьогодні ми будуємо наше щасливе майбутнє.

Луганщина брендована

Відео окреслює процес брендобудівництва Луганщини

Поділитися: