logo
Людям з порушенням зору

Промоція

Луганщина моя

Луганщина — привітна, різноманітна, МОЯ.

brand-book-mapa

З давнини Луганщина давала притулок вільним, працьовитим та сильним духом людям, які у безкраїх степах під золотим палаючим сонцем створювали своє нове життя: свої громади, зі своїми господарствами та самобутніми звичаями.

Луганщина стала рідною домівкою для всіх тих, хто прагнув свободи: свободи творити, свободи працювати, свободи говорити.

Збройний конфлікт останніх років спричинив руйнування не тільки інфраструктури, але й старих звичаїв, дав змогу кожному мешканцю області переосмислити своє життя, визначити свою роль та місце у відновленні країни.

Луганщину об'єднує одне - люди, які зібравши внутрішні сили та ресурси, відновлюють мирне життя, підтримують одне одного, залишаючись привітними, щирими та відкритими для всіх тих, хто прагне свободи: свободи працювати, творити, говорити.

Саме ці риси Луганщини відображаються в новому сучасному дизайні. Для того, щоб наш край можливо було впізнати та представити в єдиному стилі будь де - у будь я кому куточку світу, було створено айдентику — бренд «Луганщина моя». Це візуальне обличчя нашої області, яке ще раз підкреслює різнобарвність, сучасність та відкритість луганської землі. Пропонуємо вам ознайомитись з ним ближче.

Посібник з використання Бренду луганської області

У посібнику представлено детальні приклади та інструкціі по використанню бренду Луганської області. А саме: логотип, шрифти, графічні композиції та додаткові графічні елементи. А також приклади бренду на різних носіях та в поліграфії. Щиро радимо вам користуватися підказками цього посібника для того, щоб наш край можна було впізнати будь де.

brand-book-qr Брендбук Луганщина моя QR

Цей посібник розроблено за фінансової підтримки урядів Швеції та Швейцарії для виготовлення брендових матеріалів за єдиним стандартом, що відповідає стилю Луганської області.

sverige
swiss
undp

Особливості бренду Луганської області

Логотип

Логотип складається з назви, та кіл, які символізують Соціальні кола області, а в подальшому територіальні громади. Перевіряючи правильність зображення логотипу, звертайте увагу на індивідуальні особливості, які повинні бути чітко дотримані.

Наш Логотип є дуже цінним активом. Ми повинні ставитися до ньго дуже уважно. Логотип можна використовувати тільки у вигляді затверджених і представлених в брендбуку варіантах.

На цій сторінці ви можете завантажити окремо основний варіант логотипу «Луганщина моя» в декількох форматах:

lug-logo
Луганщина_моя

Логотип Луганщина моя файл png

Завантажити
003_02

Логотип Луганщина моя файл eps

Завантажити

Додаткові графічні елементи

Для того, щоб бренд Луганської області був більш привабливим та різноманітним, у нас розрозроблені додаткові графічні елементи, які уособлюють в собі головні символи природнього та економічного різнобарв'я краю. З ними можна уважніше ознайомитись у брендбуку, або завантажити для роботи додаткові графічні елементи собі на комп'ютер.

003_02

Логотип Луганщина моя файл eps

Завантажити
2021-03-09_17h40_18
2021-03-09_17h41_40
2021-03-09_17h41_47
2021-03-09_17h42_08
2021-03-09_17h49_41
2021-03-09_17h50_11
Дата оновлення 27.04.2021

Поділитися: