logo
Людям з порушенням зору

Дослідницький та 
інноваційній простір

Історії успіху

Я люблю, коли красиво і чисто

Історія бізнесу Людмили Петренко

Детальніше

 

Поступово, планомірно, рухаємось до своєї мети

Історія бізнесу фермера Івана Кравця

Детальніше

 

Історія бізнесу підприємця Сергія Місана

Детальніше

 

Історія бізнесу підприємця Олександра Шматка

Детальніше

 

Головне досягнення – надійний коллектив

Історія бізнесу підприємиці Ольги Ізмалкової

Детальніше

 

Історія бізнесу підприємця Сергія Блінова

Детальніше

 

Ролик про виробників продовольчих товарів Луганщини

Луганщина – не лише степи та терикони. Це безліч працьовитих креативних людей. Це якісна продукція, яку цінує вся країна. Це величезні можливості для зросту та подальшого розвитку регіону. Рушай у пошуку смачних вражень! Купуй товари із жовтими наліпками та скуштуй Луганщину на смак!

У ролику представлено потенціал ТОВ «Лисичанський пивоварний завод», Кондитерський цех «Кураж», СОК «Овочі Станичників», ПСП «Агрофірма Привілля».

Детальніше

 

Ролик про виробників непродовольчих товарів Луганщини

Купуй товари із жовтими наліпками та покращуй своє життя за допомогою товарів, вироблених на Луганщині з любов'ю!

У цьому ролику ви побачите інформацію про: Be easy, ТОВ «Наукове-виробниче об’єднання «Неболайт», «Рубіжанська панчішна мануфактура», SVOD, Сувенірна крамниця «Бери-дари».

Детальніше

 

Історія бізнесу підприємиці Валентини Метьолкіни

Валентина Метьолкіна, виробниця дорожніх сумок під торговою маркою "Соболь"

32-річна жителька Сєвєродонецька Валентина Метьолкіна виробляє дорожні сумки під торговою маркою «Соболь». Такий напрямок бізнесу вона вибрала не випадково – її батько впродовж десяти років робив на замовлення великі баули для торговців та рибалок.

«Я і моя старша сестра завжди допомагали батькові. Свою першу сумку пошила десь у 17 років. Вісім років тому батько помер, а за два тижні в мене народилася дитина. Бізнес потребував багато часу, а в мене його не було. А ось коли дитина підросла, я вирішила в пам’ять про батька продовжувати його справу», – поділилися жінка. У жовтні 2019 року вона офіційно стала підприємицею. Вивчивши місцевий ринок, вирішила переформатувати справу батька, адже з розвитком інтернет-магазинів попит на великі сумки минув.

«Виготовляю сумки для широкого використання – рюкзаки, чохли, сумки для авіаперельотів. У роботі використовую міцну тканину – оксфорд, поліпропілен, спеціальні нитки, які допомагають зробити сумку витривалою для подорожей», – каже майстриня.

Вона мріє про великий цех, де будуть шитися сумки для усієї України.

За сприяння Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин, пані Валентина виступила на телеканалі Донбас Онлайн

Детальніше

 

ТОВ "НОВОФЕРТ"

ТОВ "Новоферт" - це компанiя, основною метою дiяльностi якої є виробництво нових водорозчинних добрив NPK з мiкроелементами, що пiдвищують урожайнiсть, стiйкiсть до стресових ситуацiй (засуха, хвороби, заморозки та iнш.), та покращують стан рослини, стимулюючи краще споживання NPK з грунту, що в свою чергу пiдвищує прибуток та рентабельнiсть овочівництва, хлiборобства та виноградарства.

Контактна інформація: Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, вул. Ломоносова, 3;

+38 (095) 611-72-34, +38 (067) 129-95-70;

e-mail: novofert2006@gmail.com,

сайт: http://www.novofert.com.

Детальніше

Поділитися: