logo
Людям з порушенням зору

Євроатлантична інтеграція

Корисні посилання

Офіційні сторінки НАТО

Представництво НАТО в Україні

11 березня 2016 року набула чинності Угода між Урядом України та Організацією Північноатлантичного договору про статус Представництва НАТО в Україні.

Представництво НАТО в Україні складається з Офісу зв'язку НАТО та Центру інформації та документації НАТО.

Офіс зв’язку НАТО в Україні був відкритий у квітні 1999 року. Його відкриття стало підтвердженням високого рівня відносин між Україною та НАТО. Метою його діяльності є сприяння участі України у програмі «Партнерство заради миру» (ПЗМ) з максимально повним використанням можливостей, закладених у цьому механізмі, а також поглиблення співпраці між НАТО та державними структурами України в рамках Річних національних програм. З 1 вересня 2015 року Офіс зв’язку НАТО в Україні очолює пан Александер Вінніков.

Офіс зв’язку має три основних завдання:

  • підтримка контактів з різними українськими установами та відповідними структурами НАТО, які опікуються розробкою та виконанням заходів по лінії відносин між Україною та НАТО у рамках РНП, ПЗМ та відповідно до Хартії Україна – НАТО, підтримка постійних контактів з посольствами країн НАТО та країнамипартнерами щодо розвитку двосторонньої та багатосторонньої співпраці,
  • надання консультацій відповідним органам України та НАТО щодо заходів та напрямів можливого поглиблення співпраці,
  • участь у підготовці і виконанні деяких практичних заходів таких, як військові навчання або проведення курсів з питань НАТО при Національному університету оборони України імені Івана Черняховського, сприяє налагодженню офіційних контактів між Україною та НАТО на усіх рівнях.

Центр інформації та документації НАТО в Україні був заснований в Києві у 1997 році, завданням якого є інформування української громадськості про НАТО та переваги партнерства між Україною та НАТО.

Представництво НАТО в Україні підтримує активні робочі стосунки з Посольством Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії та Посольством Канади в Україні, які нині виконують роль Контактного посольства НАТО (у кожній країні-партнері НАТО призначає на два роки Посольство однієї з держав-членів своїм Контактним посольством за принципом ротації).

Адреса Представництва:

04112, Київ,
Вул. Авіаконструктора І.Сікорського, 4-Л

Телефони:

+380 (44) 290 00 44
з питань до Офісу зв'язку НАТО;

+380 (44) 299 06 19
з питань до Центру інформації та документації НАТО

Факс:
(+38 044) 461-94-00

Ел. пошта:

NROAdminUkraine@NRO.HQ.NATO.INT з питань до Офісу зв'язку НАТО

NIDCUkraine@NRO.HQ.NATO.INT з питань до Центру інформації та документації НАТО

Посилання на джерело:

https://ukraine-nato.mfa.gov.ua/ua/ukraine-nato/NATO+Liaison+Office

Місія України при Організації Північноатлантичного договору

Місія України при Організації Північноатлантичного договору — дипломатичне представництво при міжнародній організації, заснована з метою забезпечення постійного співробітництва України з НАТО та участі у Раді Євроатлантичного партнерства, а також реалізації положень Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО, підписаної в м. Мадриді 9 липня 1997 року.

Адреса:

Бельгія, Брюссель,
VA Building, NATO HQ, Bd. Leopold III,1110

Телефони:

+ 32 (2) 707 27 24

Факс: +32 (2) 707 27 28

Ел. пошта:

Сайт:

Посилання на джерело:

https://ukraine-nato.mfa.gov.ua/ua/ukraine-nato/mun

Дата оновлення 29.06.2021

Поділитися: