logo
Людям з порушенням зору

Міжнародна технічна допомога

Інтерактивна карта об’єктів інфраструктури
відновлених за допомогою міжнародної підтримки

Coat_of_Arms_Luhansk_Oblast

Інтерактивну карту розроблено Департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації для представлення результатів з відновлення інфраструктури Луганської області за підтримки міжнародних організацій в рамках проектів міжнародної технічної допомоги, за рахунок місцевих бюджетів та коштів з ДФРР у 2015-2019 роках та забезпечення координації роботи міжнародних партнерів.

2021-03-02_09h29_56

Карта містить у собі інформацію щодо розташування об’єктів, донора, міжнародної організації – виконавця проекту, досягнутих результатів, фото до та після відновлення.

2021-03-02_09h23_19

Якщо необхідно знайти якийсь об’єкт або групу об'єктів необхідно скористатись відповідними фільтрами, які розташовані на таблиці атрибутів зліва від карти. Таким чином, можливо знайти об’єкти на конкретній території (район, місто, село), знайти об'єкти, які відремонтовано конкретною організацією або профінансовано тим чи іншим міжнародним партнером та зробити розбивку за роками.

2021-03-02_09h24_36

Крім цього, для більш детального ознайомлення, Ви можете завантажити таблицю об’єктів скориставшись таблицею атрибутів внизу карти в меню «Опції», вибрати пункт «Експортувати все в CVS», а потім відкрити цей файл у «Excel».

У разі виникнення питань стосовно карти Ви можете звертатись за електронною адресою Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської облдержадміністрації: depzz_mtd@ukr.net

Дата оновлення 01.04.2021

Поділитися: