- Home
- All news
News
All news
![Віталій Сергієнко: із клініки на фронт](/uploads/1/7678-399002059_24163378073308316_4292688311098747822_n.jpg)
Віталій Сергієнко: із клініки на фронт
Віталій Сергієнко: із клініки на фронт
Віталій Сергієнко народився та виріс у смт. Біловодськ, що на Луганщині. Після закінчення університету він пішов працювати до Лисичанської міжрайонної медико-соціальної експертизи, поєднуючи експертну діяльність з прийомом пацієнтів у Лисичанській поліклініці та Сєвєродонецькій міській лікарні. Попрацювавши кілька років, отримав запрошення на роботу в приватну клініку м. Ірпінь, куди згодом переїхав працювати.
У березні 2022 року за власним бажанням пішов захищати Батьківщину та дотепер служить в Державній прикордонній службі України.
Спочатку чоловік служив у складі бойового підрозділу, з яким виконував завдання на півночі та сході країни. Згодом Віталія перевели до одного з підрозділів з постійним місцем дислокації в столиці, де Віталій продовжує службу нині.
Прикордонник захоплюється мужністю та патріотизмом українських військових. Навіть важкопоранені та бійці з контузією одразу хочуть повернутися до побратимів.
Після Перемоги Віталій хоче займатися улюбленою справою – лікувати людей, а також мріє про сім’ю та дітей.
“Звісно, хочеться найшвидшої деокупації нашої малої Батьківщини, як і всіх українських земель. На прикладі власних батьків бачу, як важко втрачати рідну домівку. Сподіваюсь, ці часи не за горами”, – зазначає Віталій.
![398971761_24163378196641637_549799934393848597_n 398971761_24163378196641637_549799934393848597_n](/uploads/1/7679-398971761_24163378196641637_549799934393848597_n.jpg)
![400172849_24163371429975647_7883404440656950022_n 400172849_24163371429975647_7883404440656950022_n](/uploads/1/7680-400172849_24163371429975647_7883404440656950022_n.jpg)