logo
People with visual impairment

Feedback

Reviews

5 July

Головний редактор суспільно-політичного оглядача "Трибун" Олексій Артюх

16 June

Засновник ІТ-компаніі «Mobius Team», Сєвєродонецьк, Сергій Чепель

Я вражений новим інноваційним веб-сайтом нашої Луганської ОДА. 

Особливо через новий дизайн, який наслідує всі сучасні тенденції в розробці веб-порталів.

Ми, як розробники в сфері веб-технологій задоволені такою роботою.

Нарешті в нашій області з’являються сучасні та інформативні платформи.

Сподіваюсь, що цей веб-сайт буде й надалі розширюватись та дивувати нас новим функціоналом.

17 June

Декан факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля, Сергій Митрохін

На жаль ми якось вже звиклися з тим, що веб-портали органів влади виглядають не дуже привабливо. Тому ще приємніше було побачити, що саме в нашої Луганської області відтепер є такий сучасний, інноваційний веб-сайт i-lug.gov.ua
Актуальні новини, історії успіху, інструменти електронної демократії, напрацювання щодо промоції області та багато іншого відтепер є доступним кожному й кожній в одному місті, добре структуровано й чарівно виглядає. Хочеться подякувати всій команді, яка наполегливо працювала над тим, щоб цей веб-сайт з’явився і продовжує працювати над його наповненням, а також побажати невичерпної енергії й нових успіхів на шляху інноваційного розвитку та цифрової трансформації Луганської області!

18 June

Керівниця Інформаційного центру ЄС у СНУ ім. В. Даля, Яна Литовка

Дуже вмісткий та корисний сайт! Містить багато інфо про європейську інтеграцію та Європейський Союз в цілому. Презентує проєкти, ініціативи, стартапи Луганщини. Такий сайт стане в нагоді як студентській молоді, науковцям, підпримцям, інфесторам тощо. Гарний інтерфейс, дуже яскравий дизайн! Гарна робота!

22 June

Голова Сєвєродонецької районної адміністрації, Роман Власенко

Департамент зовнішніх зносин ОДА презентував інноваційний веб-сайт Луганської області.

Я запрошую всіх ознайомитись з сайтом. На мою думку, створений інформативний, гарний контент, до наповнення якого слід долучитись.

Двомовний, сучасний ресурс https://i-lug.gov.ua/ містить актуальну інформацію у сфері інноваційного розвитку, промоції регіону, електронної демократії, зовнішніх зносин та міжнародної технічної допомоги.

Сайт має сучасний дизайн у стилі бренду області #ЛуганщинаМоя.

Розробники ресурсу вважають важливою перевагою сайту адаптованість під мобільні пристрої. Веб-сайт містить вичерпну інформацію щодо територіальних громад Луганщини. Крім того, на ресурсі розміщено інтерактивні мапи «Луганщина цікава», мапа «Інноваційної інфраструктури Луганської області», «Карта реалізованих інфраструктурних проєктів».

На сайті наявна функція зворотного зв’язку, тож розробники відкриті до діалогу і будуть раді дослухатись до коментарів та пропозицій, щоб зробити ресурс ще кращим.

 

24 June

Голова ГО "Будемо удосконалювати місто Гірське", Артем Вовк

Дуже яскравий та живий ресурс. Цікавий та корисний для громадських активістів. Ділитися своїм досвідом, вивчати досвід інших - завжди працює на розвиток. І вся ця інформація є на сайті.

11 October

Дизайнерка майстерні сувенірів "Це моє місто" Вероніка Стрельченко

Дуже цікавий та корисний сайт. Він може стати в нагоді студентам, туристам, місцевим мешканцям задля кращого знання свого краю.

Вся інформація актуальна, всі важливі новини та події Луганщини вчасно з'являються на сайті.

Мені як дизайнеру сувенірів сподобалась  інтерактивна мапа "Луганщина цікава".

25 June

Керівник Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації, Микола Ханатов

Приємно усвідомлювати, що державний сектор вийшов на новий рівень діджиталізації та комунікації з платниками податків і з зацікавленими у державно - приватному партнерстві за рахунок грамотної організації та впровадження такого інноваційного веб-сайту як «Луганщина моя».
Впевнений,  що за таких підходів наша держава буде розвиватися швидше та ефективніше.

1 July

Директор Центру ІТ-рішень Луганської області, д.т.н., професор кафедри програмування та математики СНУ ім. В. Даля, Олег Захожай

Дуже приємно, що в Луганській області приділяється значна увага вдосконаленню інформаційних web-ресурсів!

Сайт добре пророблений: адаптивний дизайн, цікаве оформлення, наявність основних інструментів кастомізації представлення контенту, інформативний футер.

Бажаю подальшого розвитку цьому сайту  в напрямку розширення функціоналу, збільшення інтерактивних елементів взаємодії, наповнення актуальною і корисною інформацією. Впевнений, що цей сайт має усі можливості стати найпопулярнішим і найвідвідуванішим web-ресурсом серед мешканців Луганщини.

Дякую розробникам!

5 July

Проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, доктор економічних наук, професор Руслан Галгаш

Давно існує потреба у наявності сконцентрованої в одному місці інформації про Луганську область. Розроблений сайт добре структурований, привабливий та сучасно оформлений. Візитна картка регіону є стартовою площадкою для інвесторів та міжнародних організацій щодо отримання актуальної інформації, пошуку партнерів. 

Дуже важливо, що Луганська область виступає сьогодні інноватором в галузі диджиталізації та візуалізації своїх можливостей та досягнень.

Так тримати та розвивати Луганщину!

6 July

Директорка телерадіокомпанії "Донбас Онлайн" Ольга Шаповалова

Нарешті відбулася подія, на яку ми чекали з 2017-го! Ще під час проведення першого хакатону «Button» ми пропонували IT-фахівцям розробити модель державного сайту, який був би не лише корисним, а й цікавим, та, головне, зручним. Не здивована, що ці плани втілила в життя саме команда Департаменту зовнішніх зносин, до якої входять найпрогресивніші молоді фахівці зі Сходу України!

Тішуся, що відтепер кожен мешканець Луганщини має змогу надихнутися зрозумілими кожному історіями успіху, лишатися у курсі всіх актуальних подій області та насолодитися сучасним дизайном сайту, пов’язаного з брендом #ЛуганщинаМоя.

Розробники та ідейні натхненники сайту дійсно зробили все, аби користуватися порталом було легко і кожен з гостей почував себе по-справжньому важливим, адже функціоналом передбачений зворотній зв’язок, де можна залишити свої зауваження та пропозиції.

Гарна робота, командо! Бажаю наснаги й успіхів у подальшому інноваційному розвитку Луганщини! 

2 August

Керівник проєктів ГО "Агенції європейських інновацій" Іван Кульчицький

5 October

Голова громадської організації «Туристична асоціація Луганської області» Олег Невениця

Приємно вражений таким яскравим та інформативним сайтом, який дійсно відрізняється від традиційних вебпорталів державних установ. І як на мене, інформації навіть забагато, її з запасом вистачило би ще на два-три повноцінні ресурси. База цікавинок та пам’яток, представлена на сайті, спроможна посилити туристичну привабливість Луганської області та може бути використана в роботі туроператорів. Побажаю команді Департаменту натхнення та успіхів в подальшій діяльності.  

Поділитися: