logo
Людям з порушенням зору

Зовнішні зносини

Особливості країн світу

Екваторіальна Гвінея

Особливості країни

Історія співпраці

1-4.09.2004 в Україні перебувала делегація Республіки Екваторіальна Гвінея на чолі з Міністром закордонних справ, міжнародного співробітництва та франкофонії Екваторіальної Гвінеї П. Біле.

16-19 вересня 2004 року на запрошення Глави української держави в Україні з державним візитом перебував Президент Республіки Екваторіальна Гвінея Т.О. Нгема, якого супроводжувала урядова делегація у складі міністрів та вищих посадовців цієї країни.

11-16 грудня 2005 року відбувся офіційний візит в Україну делегації Міністерства національної оборони Республіки Екваторіальна Гвінея на чолі з Міністром національної оборони Республіки Екваторіальна Гвінея Антоніо Мба Нгема.

21-25 березня 2011 року відбувся робочий візит в Україну Міністра видобувної промисловості, виробництва та енергетики Екваторіальної Гвінеї М. Овоно Еду. У рамках заходу Міністр ЕР зустрівся з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Ю. Бойком.

30 листопада 2014 р. у рамках 15-го саміту Міжнародної організації Франкофонії у м. Дакар (Сенегал) відбулася зустріч Міністра закордонних справ України з Міністром закордонних справ і співробітництва Республіки Екваторіальна Гвінея.

Останніми роками відбувалось згортання двосторонньої торгівлі (2013 р. – 13,7 млн. дол. США, 2014 р. – 10,8 млн. дол. США, 2015 р. - 9,9 млн. дол. США, 2016 р. – дані відсутні, 2017 р. – 930,9 тис. дол. США), її обсяги забезпечувались за рахунок українського експорту. У 2018 р. обсяг двосторонньої торгівлі товарами і послугами склав 6,3 млн. дол. США. За 9 місяців 2019 р. цей показник становив 3,7 млн. дол. США.

Культурно-гуманітарна співпраця

Між Україною та Екваторіальною Гвінеєю підписана низка угод про співробітництво в галузі освіти, а саме:

-  Угода про співробітництво в галузі освіти і науки між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти, науки та спорту Екваторіальної Гвінеї;

-   Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Екваторіальної Гвінеї про взаємне визнання документів про освіту;

-   Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Екваторіальної Гвінеї про торговельно-економічне співробітництво.

Особливості країни

Тут цілих три офіційних мови, що залишилися в спадок від колонізаторів — французька, іспанська та португальська. На практиці по-французьки тут мало хто говорить, а португальська і зовсім не в ходу.

Щоб отримати вищу освіту, достатньо знати Word і Excel.

Дохід на душу населення в Екваторіальній Гвінеї порівняємо з деякими європейськими країнами, але з-за нерівномірного розподілу цих доходів соціальне населення тут розділене жахливої за своїми масштабами прірвою. Тут є або дуже багаті, або бідні, або дуже бідні. Середнього класу практично немає.

Корисна інформація

Республіку Екваторіальна Гвінея віднесено до зони відповідальності Посольства України у Королівстві Іспанія.

Посольство України у Королівстві Іспанія

Адреса: Республіку Екваторіальна Гвінея віднесено до зони відповідальності Посольства України у Королівстві Іспанія.

Телефон: +34-917-48-93-60

Факс: +34-913-88-71-78

e-mail: emb_es@mfa.gov.ua

Графік роботи: Понеділок - п'ятниця 09:00-18:00

Посольство Екваторіальної Гвінеї в Україні не акредитоване

Національні свята країни

Події, пов'язані з країною