logo
Людям з порушенням зору

Інноваційний проєкт

Анкета інноваційного проєкту

Анкета інноваційного проєкту

Інформація про підприємство

Назва підприємства Організація виробництва мінеральних добрив
Галузь Хімічна промисловість
Адреса вул. Заводська 1 г/36, м. Рубіжне Луганської обл., 93001
Назва ініціатора (власника проєкту) Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «ЗОРЯ»

Огляд проєкту

Опис проєкту Проєкт спрямований на створення сучасного виробництва високо маржинальних продуктів на основі сірчаної кислоти - гранульованих мінеральних добрив (сульфату амонію та NPK різних марок), що дозволяє випускати продукцію в широкому асортименті (більше 10 марок).
Продукти / послуги 1) Сульфат амонію - найбільш широко застосовується в якості мінерального добрива. Потенційна ринкова ніша – 83 тис т/рік (30 % від імпорту) 2) NPK - комплексні добрива, що містять в своєму складі фосфор, азот, калій і інші мікроелементи в різних співвідношеннях. Найбільш затребувані ринком гранульовані добрива NPK 16:16:16. Потенційна ринкова ніша – 110 тис т/рік (30 % від імпорту).
Огляд ринку Продукція проекту буде спрямована на внутрішній аграрний ринок.
Стан підготовки проєкту У наявності попереднє техніко-економічне обґрунтування
Оціночна вартість проєкту (в дол. США) 31 656 тис. дол. США

Необхідні інвестиції

Сума необхідних інвестицій (в дол. США) та форма залучення 9 500 тис. дол. США – власні кошти 22 156 тис. дол. США – позикові кошти
Деталізація необхідних інвестицій Інвестиційні кошти будуть затрачені на розробку конструкторської документації, придбання необхідного технологічного устаткування, будівництво виробничих приміщень, складів сировини та готової продукції, монтаж схеми виробництва, пусконалагоджувальні роботи, введення виробництва в експлуатацію. Очікуваний термін реалізації проекту – 2 роки Чистий прибуток – 21,45 млн. дол. США/рік. Дисконтований термін окупності - 4,1 року (з початку інвестування).

Розташування проєкту та Інфраструктура

Розташування Промислова площадка ТОВ «НВП «ЗОРЯ» розташована на відстані ~8 км від адміністративного обласного центра Луганської області – м. Сєверодонецьк
Характеристика земельної ділянки Площа промислової площадки ТОВ «НВП «ЗОРЯ» ~ 155 га
Інфраструктура Промислова площадка має розвинуту транспортну та комунальну інфраструктуру – автомобільні шляхи та залізничні колії, енергетичне господарство, системи енергозабезпечення, водопостачання та каналізації

Ресурси та послуги

Доступ до ресурсів та послуг Основною сировиною для виробництва продукції проєкту є сірчана кислота, що виробляється на промисловій площадці «ЗОРІ»
Характеристика наявних активів У розробці
Наявність та якість людських ресурсів Планується набір та навчання технологічного персоналу. На підприємстві функціонує система навчання та підвищення кваліфікації працівників. У регіоні розташовані учбові заклади, що готують фахівців хімічної галузі (ВНУ ім. Даля, інші)

Особливості регулювання

Необхідні дозволи та ліцензії Частково у наявності
Екологічні обмеження та вимоги
Наявні або заплановані пільги або преференції

Інше

Інша інформація

Контактна інформація

П.І.Б, посада контактної особи: Хлякіна Тетяна Миколаївна
Телефон / факс: 050 476 32 83
Електронна пошта: Khliakina@zaryachem.com
Сайт: www.zaryachem.com

Поділитися: