logo
Людям з порушенням зору

Історії успіху

Історія бізнесу підприємиці Валентини Метьолкіни

 

Історія бізнесу підприємиці Валентини Метьолкіни

Валентина Метьолкіна, виробниця дорожніх сумок під торговою маркою "Соболь"

32-річна жителька Сєвєродонецька Валентина Метьолкіна виробляє дорожні сумки під торговою маркою «Соболь». Такий напрямок бізнесу вона вибрала не випадково – її батько впродовж десяти років робив на замовлення великі баули для торговців та рибалок.

«Я і моя старша сестра завжди допомагали батькові. Свою першу сумку пошила десь у 17 років. Вісім років тому батько помер, а за два тижні в мене народилася дитина. Бізнес потребував багато часу, а в мене його не було. А ось коли дитина підросла, я вирішила в пам’ять про батька продовжувати його справу», – поділилися жінка. У жовтні 2019 року вона офіційно стала підприємицею. Вивчивши місцевий ринок, вирішила переформатувати справу батька, адже з розвитком інтернет-магазинів попит на великі сумки минув.

«Виготовляю сумки для широкого використання – рюкзаки, чохли, сумки для авіаперельотів. У роботі використовую міцну тканину – оксфорд, поліпропілен, спеціальні нитки, які допомагають зробити сумку витривалою для подорожей», – каже майстриня.

Вона мріє про великий цех, де будуть шитися сумки для усієї України.

За сприяння Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин, пані Валентина виступила на телеканалі Донбас Онлайн

Поділитися: