У межах роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва Луганської області продовжуємо розвивати людський потенціал Луганщини
«Проєктний дизайн: від ідеї до проєкту» - навчання, яке відбулось 15-17 травня 2024 року у м. Київ для представників місцевих органів влади Луганської області від тренерок, експерток з грантрайтингу та проєктного менеджменту Тетяни Ковальчук та Вікторії Феофілової
Усі 3 дні були насиченими на обговорення, дискусії, формування навичок та отримання цікавої та корисної у роботі інформації.
Зокрема говорили про:
Проєктні ідеї
Постановка цілей і задач проєкту. SMART - підхід до формулювання
Фандрайзинг: пошук ресурсів для проєкту
Інструменти ШІ для проєктного дизайну
Розробка моніторингового плану
Управління ризиками
Пошук ресурсів
Люди в проєкті
Ці декілька днів були надзвичайно продуктивними та корисними. Дякуємо тренерам за професіоналізм, цікаві та інтерактивні сесії. Навчальна сесія відкрила нові горизонти в управлінні проєктами, а практичні поради та кейси допомогли глибше зрозуміти складні аспекти роботи над проєктами.
Дякуємо ПРООН, Elena Ruditch, Natalya Belyukina за корисний і креативний тренінг.
Захід організовано за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Швеції.