logo
Людям з порушенням зору

Міжнародна технічна допомога

Грантові програми та конкурси

Молодь з усієї України запрошують до участі в в інноваційній програмі UPSHIFT

Дедлайн: 12.09.2021
Вид активності

Грант

Напрямок

Розвиток громадськості

Організатор

UPSHIFT 

Учасники

підлітки та молодь 

Інноваційна програма для підлітків та молоді UPSHIFT оголошує конкурсний набір учасників. Молодіжні команди з усієї України розроблять власні екологічні проєкти та отримають можливість залучити фінансування до 50 тисяч гривень й менторську підтримку на їхнє впровадження. 

У межах програми учасники й учасниці зможуть: 

  • отримати навички 21 століття: навчитися працювати в команді, аналізувати проблеми та розробляти проєкти 
  • знайти інноваційне рішення проблем, що пов’язані з захистом довкілля та зміною клімату 
  • у супроводі ментора/ки розробити власний еко-проєкт 
  • отримати фінансування та менторську підтримку для його реалізації  
  • започаткувати соціальне підприємство або громадську ініціативу 

До участі запрошують команди з 3-5 учасників віком від 14 до 21 року з усіх областей України. Подати заявку та дізнатися деталі про програму й умови участі можна за посиланням: https://bit.ly/UPSHIFT-Green. Набір триває до 12 вересня 2021 року

Заявки команд, які подаються на програму, обов’язково мають стосуватися зміни клімату та захисту навколишнього середовища. Учасники повинні описати проблему, яка хвилює їх або їхню громаду, наприклад: забруднення повітря, водойм та ґрунту, неекологічне споживання, відсутність інфраструктури для сортування та переробки сміття, втрата біорізноманіття, нераціональне використання природних ресурсів, збільшення кількості відходів у зв’язку з пандемією COVID-19 тощо. 

UPSHIFT – це програма, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті тощо на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину). UPSHIFT втілюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова” за підтримки ING Bank. 

Більше про UPSHIFT можна дізнатися на сторінках програми в Фейсбук та Інстаграм, або за номерами телефонів: +38 067 353 32 31, +38 050 510 14 40 

 

Поділитися: