logo
Людям з порушенням зору

Інноваційні підприємства

ТОВ «НВО «СЗХНО»

СЗХНО

ТОВ «НВО «СЗХНО»

+380645714258

szhno-info@ukr.net

Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова 5-Д6/1

https://www.severhimmash.com/

Технологічні можливості і технічне оснащення ТОВ «НВО «СЗХНО» (м. Сєвєродонецьк) дозволяють випускати наукомістке обладнання будь-якої складності. Завод оснащений обладнанням для електрошлакового, автоматичного зварювання під флюсом, зварювання в середовищі захисних газів, верстатами для обробки металів різанням, пресовим обладнанням, обладнанням для вальцювання та згинання листового, сортового прокату і труб, обладнанням для неруйнівного контролю зварних швів. Це суттєво розширило можливості підприємства, підвищило культуру та якість виробництва.

Завод проектує та виготовляє теплообмінне, ємнісне, сепараційне, енергетичне обладнання, колонні апарати, технологічні печі, обладнання у блочно-модульнму виконанні, днища, устаткування для металургійної промисловості. Щороку підприємство виготовляє більш ніж 240 одиниць обладнання для українського споживача, а також значна частина продукції експортується до Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Азербайджану, США, Бразилії та інших країн.

Обладнання розробляється за індивідуальними проєктами для кожного замовлення. Апарати можуть бути виготовлені з вуглецевих, корозійностійких сталей, титанових сплавів і сплавів на основі нікелю.

Протягом останніх 5 років завод значно розширив асортимент продукції: почав випускати цистерни для транспортування рідин і зріджених газів об'ємом від 10 до 42 м3 таких як безводний аміак, СО2, пропан-бутан, ємності для внесення безводного аміаку.

Крім того, завод почав випускати криогенні ємності. Криогенна ємність представляє собою двостінний резервуар, який призначений для зберігання криогенних продуктів і складається з внутрішньої ємності, виготовленої з високоміцної нержавіючої сталі; зовнішній резервуар; міжстінний простір, заповнений вакуумно-порошкової ізоляцією (перлітом); випарник, призначений для підтримки необхідного рівня тиску всередині криогенної ємності; запірна і запобіжна арматура (клапани, вентилі, крани, мембрани); контрольно-вимірювальні прилади (датчики, манометри).

Як додаткові послуги проводиться сервісне і гарантійне обслуговування поставленого обладнання, а також діагностика в процесі його експлуатації і подальше продовження терміну служби.

Світлини:

СЗХНО 1СЗХНО 3СЗХНО 8СЗХНО 9

Поділитися: